דבר נשיא מועדון הבוגרים

כבוד השופט (בדימוס) אליעזר ריבלין

בוגרים יקרים, 

חלפו כחמישים שנים מאז השלמתי את לימודיי בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית. מאז ועד היום, אני גאה להשתייך למוסד כה מפואר אשר הצמיח את טובי המשפטנים במדינת ישראל, ושמחתי לקבל על עצמי לשמש כנשיא מועדון בוגרי הפקולטה. 

לפקולטה למשפטים נועד תפקיד חשוב בעיצוב זהותנו המקצועית. כולנו הוכשרנו בפקולטה על ידי טובי המרצים והמשפטנים בישראל. ינקנו מהם ערכים, וקיבלנו מהם כלים מקצועיים ואישיים להמשך דרכנו. בתקופת לימודנו בפקולטה נזרעו הזרעים שהבשילו בעשייה ציבורית או בשירות לקוחות במגזר הפרטי. כל אחד מאיתנו מהווה חלק חשוב מהמועדון המפואר הזה.

לכולנו יש תפקיד חשוב בהצלחת הפקולטה ומועדון הבוגרים שלה. בין אם הנכם מתגוררים בישראל או בכל מקום אחר בעולם, ובין אם הנכם בוגרים חדשים או וותיקים, מועדון הבוגרים מציע לכם דרכים רבות להעמיק את הקשר שלכם זה עם זו וליצור קהילת בוגרים פעילה. 

אני קורא לכם להצטרף למועדון הבוגרים, ולקחת חלק בפעילות הענפה שהמועדון מציע - לרבות, מגוון אירועים מקצועיים וחברתיים, פרויקטים התנדבותיים וסדנאות מקצועיות. 

בהזמנות זו, אמליץ לכם לבקר בפקולטה בזמנכם הפנוי, ולהתרשם מהשינויים שחלו בה, ובעיקר מהסטודנטים המצוינים והנלהבים של הפקולטה היכולים לעורר השראה בכולנו! 

שלכם,

אליעזר ריבלין

המשנה לנשיאת ביהמ"ש העליון (בדימוס) ונציב תלונות הציבור על שופטים,

נשיא מועדון הבוגרים ויו"ר פורום ידידי המועדון

  • 19c209cb-d820-4f78-80fe-4da2ff83b088_edi
  • LinkedIn
  • Facebook Social Icon

 

חשוב לנו להשתפר ולהיות רלוונטים עבורכם.
נשמח אם תמלאו את סקר הבוגרים, זה ייקח 5 דקות ובעזרת התשובות נדע איך להיות טובים יותר.

מועדון בוגרי ובוגרות הפקולטה למשפטים הינו עמותה רשומה ששמה לעצמה מטרה לשמר את הקשר בין הפקולטה לבוגריה ובין הבוגרים לעצמם, להיטיב עם הבוגרים ולשפר את חייהם ברמה האישית והמקצועית ולקדם את עולם המשפט והעסקים בישראל.

הרשמה למועדון הבוגרים מהווה הסכמה לקבלת דיוור מעת לעת הכולל תכנים מעניינים, עדכונים לגבי אירועים, הטבות לבוגרים ועוד. לעולם לא נעביר את פרטיך לצד ג' ללא אישורך המפורש, וניתן בכל עת לבטל את ההרשמה.