דבר המייסדים

בוגרות ובוגרים יקרים של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית,


לפני מספר שנים חגגנו ביחד עם הפקולטה למשפטים 60 שנה להיווסדה. רבים מאתנו הגיעו לאירוע וזיכרונות הנוסטלגיה הרומנטיים הציפו את הלב, ולעוד רגע קט חזרנו לחוויות, לריגושים ולחברים שליוו אותנו בתקופת הלימודים הנפלאה בירושלים.


חלקנו סיימו את לימודיהם רק לאחרונה, ולחלקנו כבר נכדים שלומדים על אותו הספסל בפקולטה. אבל, המשותף לכולנו אלו רגשות הגאווה והשייכות לפקולטה הוותיקה והמכובדת בהר הצופים.


מאז האירוע עלו קולות רבים לגבי המשך פעילות הבוגרים, כפי שנעשה במוסדות רבים בכל רחבי העולם. ואכן, בימים אלו הפקולטה שוקדת על הרחבת הקשר עם בוגריה.


בדיוק לקולות הללו היינו קשובים והקמנו עבור כולנו, בשיתוף עם הנהלת הפקולטה, את עמותת "מועדון בוגרי הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים".


בשלב הראשון העמותה עוסקת בחידוש ה"נטוורקינג" בין הבוגרים; במתן תמיכה למפגשי מחזור; בשירותי השמה וייעוץ קריירה בחינם לבוגרים.


ובהמשך בכוונתנו להתרחב לפעילויות נוספות ומגוונות כמקובל בארגוני בוגרים במוסדות המשפטיים המובילים בעולם.


פסיפס הבוגרים שלנו מורכב ממגוון רב ואיכותי של אנשים שמהווים היום את אמות הסיפים של החברה הישראלית בכל תחומי החיים. ביחד כארגון הפוטנציאל של פעילויות משותפות הוא אדיר.

אנו קוראים לך להצטרף אלינו למועדון הבוגרים ולקחת גם חלק בפעילויות השונות.

גיל פכט, עו"ד | אמיר לוזון, עו"ד 
מייסדי מועדון בוגרי הפקולטה למשפטים

  • 19c209cb-d820-4f78-80fe-4da2ff83b088_edi
  • LinkedIn
  • Facebook Social Icon

 

חשוב לנו להשתפר ולהיות רלוונטים עבורכם.
נשמח אם תמלאו את סקר הבוגרים, זה ייקח 5 דקות ובעזרת התשובות נדע איך להיות טובים יותר.

מועדון בוגרי ובוגרות הפקולטה למשפטים הינו עמותה רשומה ששמה לעצמה מטרה לשמר את הקשר בין הפקולטה לבוגריה ובין הבוגרים לעצמם, להיטיב עם הבוגרים ולשפר את חייהם ברמה האישית והמקצועית ולקדם את עולם המשפט והעסקים בישראל.

הרשמה למועדון הבוגרים מהווה הסכמה לקבלת דיוור מעת לעת הכולל תכנים מעניינים, עדכונים לגבי אירועים, הטבות לבוגרים ועוד. לעולם לא נעביר את פרטיך לצד ג' ללא אישורך המפורש, וניתן בכל עת לבטל את ההרשמה.