תכנית החניכה

תכנית החניכה היא אחת מפרויקטי הדגל של מועדון הבוגרים. התכנית מפגישה בין בוגרים צעירים של הפקולטה, אשר עדיין תרים אחר דרכם המקצועית, לבין בוגרים ותיקים (מנטורים), שהגיעו לתפקידים בכירים בתחומי המשפט והחיים במדינת ישראל. 

 

כל מנטור מוביל לכל היותר שלושה בוגרים צעירים, לתקופה משמעותית של כשנה, במהלכה יסייע לכל בוגר בצוות למצוא את מקומו בעולם התעסוקה, וייתן לו טיפים מקצועיים ואישיים בענייני בחירת קריירה, בהתבסס על ניסיונו האישי הרב, הכל - כדי שהבוגר הצעיר יוכל למצות את הפוטנציאל שלו.

הבוגרים הצעירים זוכים להשתתף במספר מפגשים בפורום מצומצם עם המנטורים,  בנוסף יזכו להשתתף במפגשים הכוללים את כלל הצוותים. כל מנטור עוסק בתחום מסוים שמוגדר מראש: שפיטה; המגזר הציבורי; המגזר הפרטי; המגזר העסקי; עולם העמותות; וכיוצא בזאת.

עו"ד אבי ליכט
עו"ד יוסי אבו
עו"ד ריצ'ארד מוריס רוברט
עו"ד נילי אבן חן
עו"ד אמי פלמור
השופטת נילי ארד
עו"ד רחל בנזימן 
 עו"ד נמרוד  ספיר
עו"ד מיכל הלפרין
השופט צבי סגל
עו"ד נרדה בן צבי
עו"ד אורית קטב
 
  • 19c209cb-d820-4f78-80fe-4da2ff83b088_edi
  • LinkedIn
  • Facebook Social Icon

 

חשוב לנו להשתפר ולהיות רלוונטים עבורכם.
נשמח אם תמלאו את סקר הבוגרים, זה ייקח 5 דקות ובעזרת התשובות נדע איך להיות טובים יותר.

מועדון בוגרי ובוגרות הפקולטה למשפטים הינו עמותה רשומה ששמה לעצמה מטרה לשמר את הקשר בין הפקולטה לבוגריה ובין הבוגרים לעצמם, להיטיב עם הבוגרים ולשפר את חייהם ברמה האישית והמקצועית ולקדם את עולם המשפט והעסקים בישראל.

הרשמה למועדון הבוגרים מהווה הסכמה לקבלת דיוור מעת לעת הכולל תכנים מעניינים, עדכונים לגבי אירועים, הטבות לבוגרים ועוד. לעולם לא נעביר את פרטיך לצד ג' ללא אישורך המפורש, וניתן בכל עת לבטל את ההרשמה.