כנסי מחזור

מועדון בוגרי הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית פועל רבות בכדי לקיים ולארגן מפגשים, הרצאות ואירועים אשר יעניינו ויתאימו לקהל הבוגרים. כנסי המחזור של הפקולטה, המתקיימים בכל פעם עבור שנתונים המסתיימים באותה ספרה, הינם הזדמנות מצוינת להתעדכן בחיי חבריכם ללימודים ולחדש קשרים שאבדו. 

מעוניינים לקחת חלק בארגון האירועים? יש לכם רעיון לאירוע שלדעתכם יעניין את קהל הבוגרים? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בנושא ונדאג לחזור  אליכם בהקדם.

מחזורים 68, 78, 88, 98,  ו-2008

כנס מחזור לבוגרי 5 שנתונים של הפקולטה

ביום 21.06.2018 התקיים כנס מחזור לבוגרי מחזור 68, 78, 88, 98, ו- 2008 של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית. הכנס הופק על ידי הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית ומועדון בוגרי הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים.

במסגרת הכנס בוגרי השנתון זכו להתעדכן, ליהנות מארוחת ערב משותפת והרצאה מרתקת של מר אמנון שעשוע, מייסד ומנכ"ל חברת מומבילאיי וסגן נשיא בכיר באינטל, ולחזור לרגע שוב לספסל הלימודים - הפעם כבוגרים.

ברצוננו להודות לכל הבוגרים שהגיעו לערב זה.
 

מחזורים 67,77,87,97 ו-2007

כנס מחזור לבוגרי 5 שנתונים של הפקולטה

ביום 22.06.2017 התקיים כנס מחזור לבוגרי מחזור 67, 77, 87, 97, ו- 2007 של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית. הכנס הופק על ידי הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית ומועדון בוגרי הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים.

במסגרת הכנס בוגרי השנתון זכו להתעדכן, ליהנות מארוחת ערב משותפת והרצאה של כתב החדשות עמית סגל, ולחזור לרגע שוב לספסל הלימודים - הפעם כבוגרים.

ברצוננו להודות לכל הבוגרים שהגיעו לערב זה.
 

מחזור 2006

כנס מחזור לבוגרי שנתון 2006 של הפקולטה

ביום 02.06.2016 התקיים כנס מחזור לבוגרי מחזור 2006 של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית. הכנס הופק על ידי הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית ומועדון בוגרי הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים.

במסגרת הכנס בוגרי השנתון זכו להתעדכן, ליהנות מארוחת ערב משותפת ומהופעה של אנסמבל תאטרון שקוף, ולחזור לרגע שוב לספסל הלימודים - הפעם כבוגרים.

ברצוננו להודות לאנסמבל תאטרון שקוף, ולהודות לכל הבוגרים שהגיעו לערב זה.
 

ביום 07.04.2016 התקיים כנס מחזור לבוגרי מחזורים 66, 76, 86 ו-96 של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית. הכנס הופק ע"י הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית ומועדון בוגרי הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים.

במסגרת הכנס בוגרי השנתון זכו להיפגש שוב (חלקם כיובל (!) לאחר סיום לימודיהם), להתעדכן, ליהנות מארוחת ערב משותפת, להאזין לנגני קונסרבטוריון הסדנה ולחזור לרגע שוב לספסל הלימודים - הפעם כבוגרים.

הכנס התקיים בנוכחותו של פרקליט המדינה עו"ד שי ניצן, אשר נשא דברים במהלך האירוע.

מחזורים 66, 76, 86 ו-96

כנס מחזור לבוגרי 4 שנתונים של הפקולטה

מחזור 2005

כנס מחזור לבוגרי מחזור 2005 של הפקולטה

ביום 03.12.2015 התקיים כנס בוגרי מחזור 2005 של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית. הכנס הופק על ידי מועדון בוגרי הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בשיתוף עם הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית.

במסגרת הכנס בוגרי השנתון זכו להיפגש שוב, כעשור לאחר סיום לימודיהם, להתעדכן, ליהנות מארוחת ערב משותפת ולחזור לרגע שוב לספסל הלימודים- הפעם כבוגרים.

במהלך הערב נערך פאנל משפטי בהשתתפותם של פרופ' אלון הראל והמשנה ליועמ"ש לשעבר עו"ד מלכיאל בלס. את הפאנל הנחתה בוגרת המחזור, עו"ד מיטל שינדל-בוכמן ובמסגרתו הנוכחים דנו במקומם ותפקידם של משפטנים עובדי המדינה למול חקיקת הממשלה. ברצוננו להודות למשתתפי הפאנל, פרופ' הראל ועו"ד בלס, על השתתפותם באירוע, ולהודות לכל הבוגרים שהגיעו לערב זה.

  • 19c209cb-d820-4f78-80fe-4da2ff83b088_edi
  • LinkedIn
  • Facebook Social Icon

 

חשוב לנו להשתפר ולהיות רלוונטים עבורכם.
נשמח אם תמלאו את סקר הבוגרים, זה ייקח 5 דקות ובעזרת התשובות נדע איך להיות טובים יותר.

מועדון בוגרי ובוגרות הפקולטה למשפטים הינו עמותה רשומה ששמה לעצמה מטרה לשמר את הקשר בין הפקולטה לבוגריה ובין הבוגרים לעצמם, להיטיב עם הבוגרים ולשפר את חייהם ברמה האישית והמקצועית ולקדם את עולם המשפט והעסקים בישראל.

הרשמה למועדון הבוגרים מהווה הסכמה לקבלת דיוור מעת לעת הכולל תכנים מעניינים, עדכונים לגבי אירועים, הטבות לבוגרים ועוד. לעולם לא נעביר את פרטיך לצד ג' ללא אישורך המפורש, וניתן בכל עת לבטל את ההרשמה.